Stolar
2019-07-18
662727
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 2000-tal, inköpta på London W8, klädda i lila sammet, ben i svartbestat trä, sitthöjd 46 cm
Smärre slitage, mindre repor