Ola Billgren litografi
2019-07-18
662722
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): Erotisk scen, signerad och daterad 1971, litografi, provtryck, ca 28x38 cm