Ljusstakar i silver
2019-07-16
662696
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, silver, Indien, 1800/1900-tal, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 185 g
Manschetterna något bucklga, slitage