Bordslampor Elamatur Kosta
2019-07-23
662660
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Elarmatur, Kosta, mässing, etikettmärktta, höjd ca 47 cm, ljus tyg skärmar medföljer
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen