Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, med klaffar, lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 58, 114x65, total längd 50 cm
Ytskador
662638
2019-07-16