Ernst Billgren färglitografi
2019-07-16
662598
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 48/270, färglitografi, ca 27,5x34 cm