Ljuskrona
2019-07-16
662583
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, s.k hagamodell, 1930/40-tal, 4 ljusarmar, stomme i mässing behängd med olikslipade, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 40 cm
Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage