Figuriner i brons
2019-07-16
662560
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER (2) i form av hundar, 1800/1900-tal, den mindre signerad i gjutnigen (O Lönner), brons smat koppar, högsta höjd ca 9 cm
Åldersrelaterat slitage