Ljuskrona empirestil
Avslutad
2019-07-16
662486
| Klubbat belopp | 450 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets slut, empirestil, 6 ljuspunkter, stomme mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 42 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen