Ljuskrona
2019-07-27
662471
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
LJUSKRONA Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, invändigt elektrifierad, höjd ca 95 cm, diameter ca 45 cm.
Medföljer lösa prismor. Slitage.