Skulpturer Kina
2019-07-16
662460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTURER, 1 par, soapstone, Kina, 1800-tal, i form av fohundar på postament (hona och hane), höjd ca 18 cm
Skador, sprickor, avslag