Harry Wichmann oljemålning
2019-07-16
662403
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Gatubild, signerad och daterad Wichman -87, olja på duk, ca 82x61 cm