Stig Blomberg
2019-07-15
662375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG BLOMBERG (1901-1970): Ryttare, signerad Stig Blomberg, förgylld brons, höjd ca 9,5 cm