A Lindahl oljemålning
2019-07-15
662313
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
A LINDAHL (18/1900-tal): Fjällandskap med hus, signerad och daterad A Lindahl 1901, olja på duk, ca 49x105 cm
Smärre färgbortfall