Björn Hallström oljemålning
2019-07-16
662289
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Väg mot havet, Hven", signerad Björn Hallström, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 26x40 cm