Bordslampa
2019-07-24
662242
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing och kupa av glas, höjd ca 54 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad