Vinterlandskap oljemålning
2019-07-20
662210
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap, signerad Gust Johanson, olja på duk, ca 64x99 cm