Erland Cullberg oljemålning
2019-07-20
662154
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, dukmått ca 220x138 cm, visas på begäran
Färgbortfall, oramad