Rune Rockström akvarell
2019-07-14
662108
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Vy över Stockholm, signerad och daterad 1942/1969, akvarell, bildmått ca 20x24 cm