Rune Rockström akvarell
2019-07-14
662106
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Gamla Stan, signerad, akvarell, bildmått ca 17x25 cm