Rune Rockström akvarell
2019-07-14
662099
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stilleben, signerad och daterad 1958, akvarell, bildmått ca 24x34 cm