Byrå Karl Johan
2019-07-20
662071
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, 3 lådor, nyckel skyltar i ben, intarsiadekor, höjd 88, 94x45 cm
Slitage, lagningar, nyckel saknas