Bordslampa
2019-07-26
662059
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, lackerad samt förkromad metall, höjd ca 40 cm
Slitage, repor, ej funktionstestad