Golvlampa
2019-07-13
662048
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESKILSTUNA ARMATURFABRIK, golvlampa, 1950-tal, 3-armad, lackerad stomme, detaljer i mässing, höjd ca cm
Brukslitage, smärre ytskador