NK bordslampa
2019-07-12
661772
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing med lindat läder, höjd inkl. skärm 68 cm
Slitage