Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-07-12
661740
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), Rekrytering, olja på duk, 22x27 cm
Skador och färgbortfall