Samling bägare dosor silver
2019-07-12
661720
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAMLING OBJEKT, 9 dlr, 18/1900-tal, höjd 1,5-14 cm, vikt 535 g
Smärre slitage, enstaka gravyr förekommer