Stemcup Kina
2019-07-23
661672
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STEMCUP, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i famille rosefärger och underglasyrblått, diam ca 16,5 cm och höjd ca 12 cm
Smärre slitage