Vas Kina
2019-07-23
661670
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, Kangxi-stil, dekor i underglasyrblått, höjd ca 20 cm
Slitage, glasyrmistor