Kuverttallrikar nysilver
2019-07-11
661530
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, nysilver, 1900-talets andra hälft, diameter ca 30 cm
Brukslitage, smärre repor, en med kantbuckla