Timm Rautert, New York
2019-07-10
661373
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TIMM RAUTERT (född 1941): New York 1969
Signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969. Gelatinsilverfotografi, bildyta 35x35 cm.