Timm Rautert, New York

Timm Rautert, New York
Timm Rautert, New York
Timm Rautert, New York
Timm Rautert, New York

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIMM RAUTERT (född 1941): New York
Signerad och daterad på baksidan Timm Rautert 1969, 1/4. Gelatinsilverfotografi, bildyta 30x45 cm.

661371

2019-07-10