John Ivar Berg
2019-07-11
661337
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Surrealistisk komposition, monogramsignerad samt daterad 68, akryl på duk, ca 81,5x66 cm