Stig Claesson litografi
2019-07-10
661314
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Duvnäsgatan, signerad Stig Claesson, 84/100, färglitografi, bildmått ca 42x58 cm