Anders Palmér oljemålning
2019-07-11
661313
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): ´´Nybroviken´´, signerad Palmer, olja på duk, ca 100x140 cm