Gunnar Zetterström oljemålning
2019-07-12
661268
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 60x82 cm