Oiva Toikka fågel
2019-07-11
661250
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIVA TOIKKA, fågel, Nuutajärvi/, Finland, olikfärgad glasmassa, signerad O Toikka, Nuutajärvi Notsjö samt numrerad E1231/ 3000, etikettmärkt, höjd ca 16 cm, längd ca 34 cm
Smärre slitage