Olof Hermelin Grönskande sommarlandskap vid sjö
2019-07-09
661235
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Grönskande sommarlandskap vid sjö, signerad och daterad O Hermelin 1900, olja på duk, ca 52x79 cm