Peter Dahl litografi
2019-07-09
661233
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt numrrad 109/290, färglitografi, bildmått ca 41x57,5 cm