Lage Lindell färglitografi
2019-07-10
661230
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, 133/136, färglitografi, bladmått ca 24x26 cm
Ej examinerad ur ramen