Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Sandhamn, signerad Oskar Bergman 1918, akvarell, ca 54x36 cm

Gulnad

661228

2019-07-09