Roland Svensson
2019-08-20
661227
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fiskarhamnen", signerad roland S, 18/30, litografi, ca 16x11 cm
Läs mer