John Ivar Berg akrylmålning
2019-07-09
661201
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rabbis" monogramsignerad samt på baksidan daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm