Elon Arenhill armband sterlingsilver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELON ARENHILL, armband, sterlingsilver, Malmö, 1966, halvstel modell, kopplade rektangulära länkar, polerad yta, öppen låsögla, signerad, bredd ca 12 mm, längd ca 21 cm, vikt ca 55,1 g
Bruksslitage.
661167
2019-07-14