Sengustavianska ljusstakar 1 par
2019-07-09
661105
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor samt förgylld mässing, höjd 25 cm
Nagg, kedjor saknas delvis