Bergboms golvarmatur
2019-07-11
661096
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGBOM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, vitlackerad stomme, vit plastskärm, undertill märkt Bergbom G-024, total höjd ca 146 cm
Bruksslitage