Oljemålning
2019-07-09
661095
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Ostronplockerskor, spår av monogramsignatur, olja på duk, ca 35x46 cm
Färgbortfall