Soppslevar
2019-07-09
661085
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st., silver, med svarvade träskaft, 1800-tal, längd 41 cm
Slitage, en benknopp lös