Oljemålning 1800-tal
2019-07-12
661045
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike 1800-tal): Läsande kvinna, olja på duk, ca 92x144 cm
Retuscher, duklagning