Urnor
2019-07-10
660977
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNOR, 1 par, empire, Frankrike, 1800-talets första del, porslin, höjd ca 28 cm
Slitage